Монтана разби със 7:3 Спартак (Плевен)

Монтана победи със 7:3 Спартак (Плевен) в контролна среща играна на един от терените в спортния комплекс в Правец. През второто полувреме над стадиона се изля проливен дъжд, но от двата лагера се разбраха мачът да продължи. Монтанци откриха резултата в 25-та мин. Матей Поплатник бе спънат в наказателното поле, а Йордан Тодоров вкара отсъдената дузпа. Секунди по-късно Сергей Георгиев след самостоятелен пробив покачи. С неспасяем удар от далеч Владимир Мичев направи преднината на Монтана класическа в 30-та мин. Последваха попадения на Матей Поплатник (36) и Сергей Георгиев (40), а в добавеното време на първото полувреме Иван Михов фаулира нападател на Спартак и Стефан Христов вкара отсъдената дузпа. След почивката за Монтана се разписа още албанецът Алби Дости (70), а след центриране на Любомир Генчев плевенчани си отбелязахаавтогол. За Спартак пък точен на два пъти бе привлеченият от Бдин (Видин) Цветомир Тодоров .

Монтана: Ивайло Василев, Йордан Тодоров, Иван Михов, Владимир Мичев, Георги Ангелов, Християн Попов, Сергей Георгиев, Янко Ангелов, Матей Поплатник, Алби Дости, Любомир Генчев (Христо Иванов, Георги Пашов, Йордан Георгиев, Станислав Генчев, Атанас Илиев).