Лидерът Коринтианс с реми в Бразилия

Коринтианс завърши 2:2 като гост на Понте Прета и остава начело в бразилското първенство с 61 точки от 29 мача. Родригиньо осигури точката на Коринтианс в 84-ата минута, след като те бяха повели в резултата в 43-ата чрез Жадсон. Домакините от Понте Прета обаче обърнаха с голове на Елтон и на Фелипе Асеведо в 61-ата и в 64-ата минути.

Атлетико Минейро скъси дистанцията до върха, след като се наложи с 3:0 като гост над Коритиба благодарение на автогол на Леандро Силва, точно попадение на Джовани Аугусто в 66-ата минута и на Лукаш Прато от дузпа съвсем накрая.

Трети е Гремио с 52 точки след 0:0 като гост на Крузейро, а по-надолу са Сантос и Сао Пауло с по 46 точки.

Фламенго затвърди славата си на най-популярен отбор и 50 хиляди зрители изпълниха стадион "Маракана", за да видят победата с 2:0 над Жоинвил. С тозиуспех Фла има 44 точки и се нарежда на 7-а позиция след головете на Айртон и Габриел.

В последната среща от кръга Чапекоензе размаза Палмейрас с 5:1 и се измъкна от зоната на изпадащите.