Сари: Наполи има още какво да подобрява

Треньорът на Наполи Маурицио Сари намери за какво да разкритикува своите играчи дори и след успеха с 4:0 над Милан. Той смята, че отборът му все още допуска някои грешки в играта си, които трябва да изчисти. Все пак той поздрави футболистите си за страхотния успех на "Сан Сиро".

"Направих седем промени в сравнение със съства, който пуснах в четвъртък в Лига Европа. В момента има настроение и ентусиазъм и това си личи. Не смятам, че промяната на схемата прави чак толкова голяма разлика в представянето ни. Отборът се намира в добра форма, защото футболистите играят с желание. Въпеки това има още какво да подобряваме. През първите 25-30 минути действахме прекалено прибрано. През това време Милан играеше доста добре, макар да получи гол в своята врата. През второто полувреме силите на съперника свършиха, а нашите не. Резултатът обаче не е съвсем реален, с оглед на първото полувреме. Все още смятам, че има неща над които трябва да работим", заяви Сари.

Попитан относно шансовете на неаполитанците в битката за Скудетото, наставникът отговори: "Прибързано е да се говори за Скудетото. Нашата единствена мисъл е за следващия ни мач срещу Фиорентина. Не приемам да мислим за нищо друго по-напред".