Крайова с Апостол Попов направи късен обрат срещу ЧФР Клуж

Отборът на Университатя Крайова измъкна победата с 2:1 в гостуването си на ЧФР Клуж от 13-ия кръг на първенството на Румъния. Гостите направиха пълен обрат в мача и измъкнаха победата в добавеното време. Титуляр за гостите игра Апостол Попов, а Валентин Илиев остана на резервната скамейка и не влезе в игра.

Домакините първи откриха резултата в мача в 47-ата минута с попадение на Белек. В 79-ата минута обаче Роча възстанови равенството, а във втората минута на добавеното време Думитрас релизира за 1:2 и така донесе успеха на Университатя.

С тази победа тимът от Крайова остава на 7-ото място в класирането, но вече е с равни точки с 6-ия Таргу Муреш - по 19. ЧФР Клуж пък е на 8-ото място с 14 точки.