Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Кьолн изпусна победата срещу Инголщат (видео)

Отборът на Кьолн изпусна да победи Инголщат 04 в първия мач от 7-ия кръг на Бундеслигата. Двата тима направиха равенство 1:1 на "Райн Енегри Щадион", като домакините първи откриха резултата, но след това допуснаха изравняване.

Антони Модест даде преднина на "козлите" в 10-ата минута, когато получи прекрасно центриране от Марсел Рисе и с глава заби неспасяемо топката под гредата за 1:0. В 21-ата минута обаче гостите възстановиха равенството. Паскал Грос центрира от корнер, а Марвин Матип с глава бе точен за 1:1, като този резултат се запази и до края на мача.

Така двата тима остават с равни точки - по 11, като Кьолн заема временно 5-ата позиция в класирането, а Инголщад е 6-ти по голова разлика.