Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Домакински провал за Божинов и Бандата, Партизан на 10 точки от Звезда (видео)

Шампионът на Сърбия Партизан допусна изненадваща грешна стъпка при домакинството си на Раднички (Ниш) и вече изостава с цели 10 точки от вечния си съперник Цървена звезда. Валери Божинов и Иван Бандаловски бяха титуляри за "гробарите", които изиграха много слаб мач и не можаха да се реваншират пред феновете си за загубата в дербито преди седмица. Бандаловски игра цял мач, а Божинов, който направи няколко пропуска преди почивката, беше сменен в 60-ата минута.

Загубените две точки може да доведат до уволнението на старши треньора Зоран Милинкович, който беше подложен на унищожителни критики в последните седмици.  Победата над АЗ Алкмаар в Лига Европа временно успокои обстановката на "Хумска", но никой не очакваше, че отборът ще се препъне срещу съперник от средата на таблицата.

Партизан игра с трима нападатели в лицето на Божинов, Андрия Живкович и Абубакар Оумару, но многото пропуски и невероятните намеси на вратаря на гостите Александър Йованович запазиха нулевото равенство.

ПАРТИЗАН - РАДНИЧКИ (НИШ) 0:0