Макриев с гол в българското дерби в Кипър (видео)

Димитър Макриев отново показа реализаторските си качества и отбеляза единия от головете за победата на Неа Саламина с 2:0 над Аполон (Лимасол) в мача от 4-ия кръг на кипърското първенство срещу Аполон (Лимасол). За гостите титутляр беше друг българин - Симеон Славчев.

Макриев откри резултата в края на първото полувреме от дузпа, а в 69-ата минута Павлу Кулис подсигури успеха на Неа Саламина. Малко преди последния съдийски сигнал Макриев беше заменен от Саломон Гримес.

Българският нападател Костадин Башов влезе като резерва седем минути преди края при победата на Еносис с 2:1 над гостуващия АЕП Пафос. С успеха тимът от

В класирането водят Анортозис и АЕК (Ларнака) с по 10 точки, а Аполон е на 4-о място с актив от 7 точки.

НЕА САЛАМИНА - АПОЛОН (ЛИМАСОЛ) 2:0