Бдин губи първи точки - Етър безгрешен в седми пореден мач (резултати от Северозападната "В" група)

Видинският Бдин загуби първи точки в Северозападната В група, завършвайки 3:3 срещу гостуващият му Вихър /Славяново/ в среща от 7-ия кръг на първенството.

Съперниците си поделиха по едно полувреме. Първото бе за домакините. Още в 4-ата минута Цветан Цветанов уползотвори пас на Александър Соколов и откри резултата. Десетина минути по-късно обаче Траян Димитров бе най-съобразителен при продължително разбъркване пред видинската врата и изравни. Малко след това бдинци отново излязоха напред – Соколов отклоани топката с глава и при добавката Николай Иваноков вкара за 2:1. В края на първата част пък Никола Петров реализира с глава – 3:1. От тук започнаха проблемите на Бдин. Още през първата част Ивайло Иванов напусна контузен. На почивката се оказа, че Цветелин Добричов също не може да продължи. Наложи се Георги Илиев да влиза като резерва с травма. През втората част гостите взеха инициативата и направиха обрат. В 70-ата минута Евгени Систов засече с глава центриране за 3:2. Същото стори в последните секунди на мача и Борислав Иванов, който оформи хикса – 3:3.

Северозападна В АФГ – резултати и голмайстори – VII кръг

Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)   1:0
1:0-Ивайло Иванов-24 мин..
Етър (Велико Търново) – Трявна   2:0
1:0-Кямил-32 мин, 2:0-Илиев-47 мин..
Ботев (Враца) – Севлиево   5:1
1:0-Версанов-5 мин, 2:0-Валдемар Стоянов-7 мин, 3:0-Анев-11 мин, 3:1-Писарев-21 мин. /дузпа/, 4:1-Ангел Русев-47 мин. /дузпа/, 5:1-Милен Василев-75 мин..
Бдин (Видин) - Вихър (Славяново)   3:3
1:0-Цветанов-4 мин, 1:1-Траян Димитров-14 мин, 2:1-Иваников-18 мин, 3:1-Никола Петров-45 мин, 3:2-Систов-70 мин, 3:3-Борислав Иванов-90 мин..
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)   1:0
1:0-Генади Петров-30 мин..
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово)   6:0
1:0-Тафраджийски-4 мин, 2:0-Денчев-40 мин, 3:0-Стефан Иванов-51 мин, 4:0-Тафраджийски-61мин, 5:0-Стефан Иванов-64 мин, 6:0-Тафраджийски-80 мин. /дузпа/.
Павликени - Кариана (Ерден)   4:0
1:0-Кушев-7 мин, 2:0-Димитър Димитров-45 мин, 3:0-Кушев-57 мин, 4:0-Светлин Стоянов-85 мин..
Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика)   1:2
1:0-Петър Иванов-50 мин, 1:2-Дюлгеров-80, 88 мин..