Сърмов и компания нокаутираха Стяуа (видео)

Бившият халф на Левски Георги Сърмов игра цял мач за Поли Тимишоара при престижната победа над Стяуа с 1:0 в среща от 10-ия кръг на румънското първенство. Сърмов получи и жълт картон в 88-ата минута, а малко след това Хави Ернандес отбеляза единствения гол за домакините. Героят за Поли Тимишоара влезе в средата на втората част като резерва на мястото на добре познатия у нас от престоя си в ЦСКА Янис Зику.

В друга среща днес Университатя (Крайова) с Апостол Попов и Христо Златински в състава си надви с 2:0 Яши.

В класирането води Астра с 20 точки, пред Динамо (Букурещ) и Таргу Муреш на Мирослав Манолов с по 17. Поли Тимишоара е на 8-о място с 11 точки, а Университатя е една позиция по-нагоре с 12.

ПОЛИ ТИМИШОАРА - СТЯУА 1:0