Късен гол спаси Палермо от загуба срещу Карпи, Чочев не игра

Гол на резервата Урош Джурджевич две минути преди края спаси Палермо от поражение у дома срещу новака Карпи. Мачът между двата тима от третия кръг на италианското първенство завърши без победител - 2:2. Оскар Хильемарк бе точен за 1:0 още в 6-ата минута, но в 24-ата автогол на Роберто Витиело позволи на гостите от Карпи да изравнят резултата. В 64-ата минута появилият се две минути по-рано в игра ветеран Марко Бориело вкара гол, с който новаците сътвориха обрат в резултата. Те бяха много близо до трите точки, но в 88-ата Джурджевич ги попари.

Българският халф на Палермо Ивайло Чочев остана през цялото време на скамейката на резервите, а сицилианците събраха 7 точки и остават непобедени от началото на сезона. Карпи пък взе първа точка.