Без Ники Михайлов Мерсин взе точка от Галатасарай

Отборът на Мерсин изненада неприятно Галатасарай в гостуването си в Истанбул от 4-ия кръг на турската Супер лига. Последният във временното класиране си тръгна с равенство 1:1 срещу шампиона. Българският вратар на гостите Николай Михайлов не игра заради контузия.

Мерсин дори пръв откри резултата в мача в 49-ата минута чрез Уелитон. Само минута по-късно обаче Галатасарай успя да възстанови равенството с попадение на Лукас Подолски след асистенция на Уесли Снайдер.

След това равенство Галатасарай събра актив от 5 точки и се намира на 7-ото място във временното класиране. Мерсин пък остава на дъното, но поне вече има първа точка в актива си.