Леванте и Севиля поделиха точките и остават без победа (видео)

Отборите на Леванте и Севиля не успяха да излъчат победител в първия мач от 3-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят завърши при резултат 1:1, но това равенство едва ли зарадва някой от двата тима, които продължават да нямат успех на сметката си от началото на сезона.

Гостите първи стигнаха до откриване на резултата. В 12-ата минута Стеван Нзонзи бе оставен да напредне и да стреля извън наказателното поле, като с много точен удар той успя да прати топката в мрежата за 0:1.

Играчите на Леванте обаче не се предадоха и в 58-ата минута стигнаха до равенството. Една топка бе центрирана за Виктор Камараса на далечната греда, където той отбизо успя да я насочи във вратата за 1:1.

След този мач Леванте се намира на 13-ото място в класирането с 2 спечелени точки. Севиля е със същия актив на 14-ата позиция заради по-лошата си голова разлика.