Бразилия прегази САЩ във Фоксбъро (видео)

Националният отбор по футбол на Бразилия записа разгромна победа над САЩ в приятелска среща играна на "Жилет Стейдиъм" във Фоксбъро. "Кариоките" се наложиха с 4:1 над домакините в среща от турнира "Амистозо Интернешънъл".

Гостите откриха резултата още в 10-ата минута, когато Вилиан нахлу в наказателното поле и центрира, топката се отби от напречната греда и попадна право в краката на Хълк, който отблизо бе точен за 0:1. Вторият гол в срещата падна в 51-ата минута, когато Неймар бе точен от дузпа. В 64-ата минута Рафиня направи разултата класически, след като получи извеждащ пас в наказателното поле, финтира прекия си пазач и технично мушна кълбото през краката на вратаря. Отново Неймар пък направи резултата 0:4 в като се подигра с трима защитници на американците преди да прати топката в мрежата.

САЩ все пак успяха да вкарат поне едно почетно попадение и то бе доста красиво. В 91-ата минута Уилямс с бомбен шут от около 30 метра не остави шансове на вратаря за крайното 1:4.

САЩ - Бразилия 1:4