Локо (Сф) с четвърта победа в контролите (видео)

Локомотив (София) постигна 4-та поредна победа в контролите си, след като разгроми като домакин Кремиковци с 6:1.

Калоян Бонев откри резултата в 24-та минута, след като се възползва от хубаво подаване на неговия съименик Калоян Ангелов. В 31-ата минута Локо (София) получи първия гол във вратата си в контролите, реализиран от Иван Начев. Само три минути по-късно самият Калоян Ангелов вкара красив гол във вратата на 42-годишния Калоян Мечкарски, който бе на вратата на Кремиковци. За 3:1 точен бе Росен Йорданов, а за 4:1 вкара поддържащият форма с тима Костадин Велков. Отново Росен Йорданов успя да се разпише за 5:1 с красиво попадение, а крайното 6:1 оформи ветеранът Калоян Караджинов в последната минута.

Първият официален мач на Локомотив София е в неделя от 17:00 часа на стадион "Локомотив" срещу Надежда Доброславци.