Грозни сцени прекратиха за половин час Левски - ЦСКА при юношите (видео+галерия)

Дербито между Левски и ЦСКА от 3-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 г. бе прекратено за около половин час в 77-ата минута при резултат 2:0 за домакините заради сблъсъци между фенове на двата тима. "Сини" запалянковци атакуваха малка група "армейци" дошли да наблюдават срещата на един от помощните терени на стадион "Георги Аспарухов". Двете групи стигнаха до сериозен бой, след което бяха разтървани от няколкото човека охрана, стюардите и част от щаба на домакините. До инцидента се стигна, след като Божидар Божилов от "сините" и Герман Петров от "червените" получиха червени картони, а фен на ЦСКА протестира срещу решението.

Левски - ЦСКА 2:0 юноши до 19г.
След като мелето приключи, реферът обяви, че играта трябва да продължи. "Армейците" се възпротивиха на това решение, но след близо половин час срещата бе подновена. В крайна сметка Левски победи с 2:0 с голове на Никола Димитров и Алекс Боримиров от дузпа.