ЦСКА падна от Лудогорец (видео)

Юношите на ЦСКА загубиха с 1:2 домакинството си на Лудогорец в мач от третия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата започна с надмощие на гостите, които изпуснаха няколко положения, но постепенно червените се окопитиха и на свой ред започнаха да атакуват все по-опасно. Така се стигна до 20-ата минута, когато Андриян Димитров откри резултата - 1:0 за ЦСКА.

След почивката обаче разградчани осъществиха пълен обрат. В 42-ата минута Тони Иванов изравни. Само шест минути по-късно Еге Реват оформи крайното 2:1 за Лудогорец, възползвайки се от груба грешка на отбраната и вратаря на ЦСКА.

ЦСКА: Борис Груев, Асен Георгиев, Никола Борисов, Ангел Дойчинов, Милен Манчев, Ясен Георгиев (Даниел Йорданов), Божидар Чуканов (Жулиан Манолов), Радослав Илиев (Радослав Живков), Андриян Димитров-капитан, Мартин Ачков (Иван Тушев), Георги Горанов

Лудогорец: Иван Атанасов, Любомир Караниколов (Венцислав Славов), Християн Бориславов, Лъчезар Ковачев (Валери Атанасов), Теодор Николов, Ерол Дост, Илия Юруков, Цветослав Петров-капитан (Сонер Полат), Еге Реват, Мартин Милков (Петър Йорданов), Тони Иванов