Черна гора запази искрица надежда за Европейското (видео)

Отборът на Черна гора победи с 2:0 Лихтенщайн в мач от Група "G" на квалификациите за Евро 2016 и по този начин запази минимални надежди за класиране на шампионата на Стария континент.

Резултатът бе открит от Фатос Бечирай малко преди почивката, когато посрещна с воле пас на Стеван Йоветич и откри. В началото на втората част пък ролите се размениха и Бечирай подаде на Йоветич, който реализира.

С победата днес Черна гора събра осем точки и заема четвърта позиция в класирането - на три от третия Русия и на четири от Швеция. Лихтенщайн пък остава с престижните са амбициите си пет точки.

ЧЕРНА ГОРА - ЛИХТЕНЩАЙН 2:0
1:0 Бечирай (38)
2:0 Йоветич (56)