Македония се провали в Люксембург

Отборът на Люксембург победи с 1:0 Македония в квалификационен мач за Евро 2016. Двата тима изиграха скучен двубой, който стана интересен в последните минути. Първо в 85-ата съседите ни получиха право да изпълнят дузпа за фаул срещу Бесарт Абдурахими. Зад топката застана потърпевшият, но пропусна. В последната минута на мача пък домакините успяха да грабнат победата. При едно изпълнение на пряк-свободен удар бившият играч на Славия Кире Ристевски изби топката, която стигна до Себастиен Тил, който само я докосна, за да влезе във вратата зад Томе Пацовски.

По този начин Люксембург изпревари днешния си съперник в класирането на Група "С" от квалификациите. Скромният тим вече има четири точки, докато македонците са с три.

ЛЮКСЕМБУРГ - МАКЕДОНИЯ 1:0