Пажин дебютира с равенство срещу Монтана

Отборите на Локомотив (Мездра) и Монтана завършиха 1:1 в контролна среща, която беше неофициален дебют на новия треньор на "железничарите" Предраг Пажин.

Елитният тим откри резултата в 15-ата минута, когато словенският нападател Матей Поплатник завърши добра комбинация между Здравко Лазаров и Алби Дости. При най-добрата възможност за домакините през първото полувреме Георги Какалов стреля край вратата.

Иван Мишев успя да изравни резултата в 52-ата минута при третия си опит, клед като първите му два удара бяха избити от вратаря и защитник на Монтана. Възможности за гол за гостите, открили се пред Атанас Илиев и Любомир Генчев, бяха предотвратени с добри намеси на стража на Локомотив.