Робен пак се контузи

Загубата от Исландия с 0:1 сама по себе си е голямо разочарование, но резултатът не бе единствената лоша новина за за селекционера на Холандия Дани Блинд. Капитанът на тима Ариен Робен получи травма още преди почивката и почти сигурно ще пропусне следващата евроквалификация срещу Турция.

Робен се контузи в 26-ата минута, като направи опит да се върне в игра, но болките в слабините продължиха и той бе принудително заменен.

"Скоро ще се разбере какво е състоянието ми. Много съжалявам, че не можах да продължа мача. Вероятно утре ще летя за Мюнхен", заяви крилото на Байерн.