Лудогорец II записа първа победа в "Б" група

Лудогорец II записа първа победа в "Б" група. Футболистите на Веселин Бранимиров разгромиха с 5:0 Септември (Симитли) в Разград. Наставникът на тима бе взел трима от първия тим – Витиня, Михаил Александров и Жуниор Кишада.

Именно бразилецът с български паспорт откри резултата в 18-ата минута. Само 120 секунди по-късно Янаки Смирнов покачи на 2:0. Двубоят бе решен в 28-ата минута, когато резултатът стана класически – 3:0. Автор на попадението бе Антонио Георгиев. През второто полувреме Лудогорец II пропусна още куп положения, като стигна до два нови гола в края.

В 80-ата минута Янаки Смирнов отбеляза за втори път, а в даденото от рефера продължение влезлият като резерва Кристиян Михайлов оформи крайното 5:0. В следващия кръг Лудогорец II приема Литекс II. Мачът е в неделя (30 август) на стадион „Лудогорец Арена“.

Лудогорец II: Аргилашки, Попадийн (77-Кр. Михайлов), Керчев, Ал.Георгиев, Витиня, Димитров(к), Ант.Георгиев (75-Китов), М. Александров, Почански (65-Д. Александров), Смирнов, Кишада

Pirin - Ludogorets 0:3 by mohamed1021