Краснодар и Мордовия с безрадостно реми

Краснодар и Мордовия завършиха 0:0 в среща от 6-ия кръг на руската Премиер лига. През първото полувреме и двата отбора играха на висока скорост, като домакините владееха повече топката, но изпуснаха няколко изгодни положения. След почивката играта се успокои, но постепенно Краснодар, в чийто редици играе бившият любимец на "Герена" Жоазиньо, отново овладяха инициативата, докато гостите дебнеха на контраатака. Надлъгването между двата отбора не донесе никакъв резултат и така те се оттеглиха с по 1 точка, което им донесе повече тъга, отколкото радост.

Краснодар заема шесто място в класирането с 9 точки. Мордовия има 4 и върви на 13-о място.