Динамо (Загреб) срина мечтата на Шкендербю и Венци Христов

С гол в третата минута на добавеното време Динамо (Загреб) победи с 2:1 при гостуването на албанския първенец Шкендербю и на практика си осигури участие в групите на Шампионската лига. Българският футболист Венцислав Христов беше записан сред резервите на Шкендербю, но така и не влезе в игра.

Двубоят започна по мечтан начин за домакините, които откриха в края на първото полувреме чрез Шкемби. Динамо стигна до равенство в 66-ата минута, когато се разписа алжирският национал Судани, който беше изведен пред опразнената врата. Мачът вървеше към своя край, когато Йосип Пиварич донесе победата за Динамо.

Шкендербю - Динамо (З) 1:2
1:0 - Шкемби (37)
1:1 - Судани (66)
1:2 - Пиварич (90+3)