Мартинс и Ситатъл разбиха Орландо на Кака

Нигериецът Обафеми Мартинс вкара два, а парагваецът Нелсон Валдес добави един гол за разгромната победа с 4:0 на Сиатъл Саундърс над гостуващия Орландо Сити на Кака в Мейджър лигата. Мартинс откри резултата в 16-а минута, а в 30-а можеше да го удвои, но пропусна от дузпа. Все пак в 51-а минута това направи новото попълнение на Сиатъл Нелсон Валдес. Отново Мартинс беше точен за 3:0 в 62-а минута, а крайното 4:0 оформи бразилецът Томас в последната минута на редовното време.

Победата, с която домакините прекъснаха серията си от 5 последователни поражения, остави Сиатъл на шесто място в Западната конференция, докато Орландо пропусна отличен шанс да влезе в първата шестица на Изток. В другия мач от тази нощ Филаделфия Юниън и Чикаго Файър завършиха 3:3.