Грешна стъпка за Стандард Лиеж (видео)

Стандард (Лиеж) не се възползва от възможността еднолично да оглави класирането в белгийското първенство. В среща от 4-ия кръг Стандард стигна само до равенство 1:1 срещу слабака Мускрон, който до момента имаше три загуби. Антони Кнокер даде аванс на гостите в 23-ата минута, но Тибо Пейре изравни за Мускрон малко преди почивката. През второто полувреме в игра за Стандард се появиха привлеченият от Лион Мохамед Ятара и бившата звезда на Андерлехт Джонатан Лежар, но и те не помогнаха на тима да се добере до победата.

Днес Андерлехт гостува на Оостенде, като до момента и двата отбора имат по 7 точки. Шампионът Гент пък приема Сент Трюйден.