Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Наполи мачка преди старта в Серия "А"

Отборът на Наполи разби с 5:0 Латина, като гост в последната си проверка преди старта на Серия "А". Играчите на Маурицио Сари демонстрираха отличен футбол и дадоха надежда на своите тифози за един добър сезон. През първите 45 минути попадения нямаше, но само защото Гонзало Игуаин и компания пропуснаха доста положение след много добра игра.

Капитанът Марек Хамшик все пак откри в 52-ата минута. Омар Ел Кадури замени Лоренцо Инсиние в 64-ата минута, а след 180 секунди резултатът вече бе 3:0 след негови два гола. Първо в 66-ата, а след това в 67-ата той бе точен. Буквално в последната минута паднаха нови два гола във вратата на тима, воден от Марк Юлиано. Маноло Габиадини с хубав удар отдалеч направи 4:0, а Жоржиньо от дузпа оформи голямата победа на "небесносините".

ЛАТИНА - НАПОЛИ 0:5
0:1 Хамшик (52)
0:2 Ел Кадури (66)
0:3 Ел Кадури (67)
0:4 Габиадини (89)
0:5 Жоржиньо (90-дузпа)