Меси: Радвам се, че не се стигна до дузпи

Звездата на Барселона Лионел Меси, който вкара два гола за победата с 5:4 над Севиля в мача за Суперкупата на Европа, изрази удовлетвореността си, че двубоят не е трябвало да бъде решен с дузпи.
Резервата Педро реализира победния гол в 115-ата минута, с което донесе четвърти трофей на Барселона през тази година.

"Мисля, че бяхме по-добрият отбор на терена. Контролирахме топката през първите 60 минути, създадохме положения и ги реализирахме. След това обаче се отпуснахме, но за щастие не ни се наложи да бием дузпи", каза щастливият Меси след края на срещата.

Въпреки гола на Педро, срещата спокойно можеше да бъде решена с дузпи, ако в последните секунди на двубоя защитникът на Севиля Адил Рами не бе пропуснал стопроцентова възможност за ново попадение.