Хорхе Молина донесе трофей на Бетис (видео)

С два гола на Хорхе Молина Бетис обърна Рекреативо за крайното 2:1 в мач за трофея "Коломбино", игран пред 6111 зрители на "Нуево Коломбино" в Уелва. Това беше 51-ото издание на авторитетния турнир в Югозападна Испания.

Домакините дръпнаха напред в резултата след попадение на Карлос Делгадо в 29-ата минута. Той засече топката след центриране от статично положение на Ману Молина. След почивката Пепе Мел направи пет смени и севилци започнаха да доминират осезаемо. Алваро Сехудо направи много силен мач и беше постоянна заплаха за вратата на Рекре. Фабиан направи рейд по левия фланг и асистира на Молина. Таранът на "лос вердибланкос" тресна греда при втория си опасен шут. В 84-ата Молина донесе успеха след грешка на защитата.

Снимка: Twitter