Другото лице на Лео Меси (видео)

Суперзвездата на Барселона и световния футбол Лионел Меси е известен като спокоен и уравновесен човек, но днес се показа в съвсем различна светлина. Аржентинецът не сдържа нервите си по време на мача срещу Рома на "Камп Ноу", който бе и официално представяне на каталунците за новия сезон. В средата на първото полувреме "десетката" на Барса си размени остри репклики със защитника на "вълците" Мапу Янга-Мбива, след което понечи да удари съперника си с глава, а после го хвана за врата.

Грозната случка вероятно беше предизвикана от това, че Меси продължи да играе, след като реферът вече беше отсъдил засада. Тогава Янга-Мбива каза нещо на аржентинеца и той побесня.

Барселона спечели мача с 3:0, като Меси вкара единия от голове само 6 минути след спречкването.