Венци Христов и компания довършиха "палача" на Лудогорец (видео)

Албанският Шкендербеу с лекота се класира за плейофния кръг в Шампионската лига. Отборът на Венцислав Христов за втори път победи с 2:0 Милсами, който в предишния кръг сензационно елиминира Лудогорец. Българският национал влезе като резерва в 78-ата минута на мястото на единия от двамата голмайстори Хамди Салихи.

Резултатът от първата среща даваше спокойствие на домакините, а и Милсами не показа потенциал в атака, с който да притесни Шкендербеу. Освен това, още в 14-ата минута Андронич получи червен картон, а веднага след това Салихи вкара за 1:0. Точка на спора сложи Герхард Прогни в 55-ата минута.

ШКЕНДЕРБЕУ - МИЛСАМИ 2:0