Бивши наказаха Интер в Истанбул

Бившите играчи на Интер Лукас Подолски и Уесли Снайдер бяха в основата на победата с 1:0 на Галатасарай над "нерадзурите" в контролен мач в Истанбул.

Именно след комбинация между двамата се стигна до победното попадение на холандеца в 54-ата минута. Двамата тормозеха постоянно отбраната на бившия си клуб, като в седмата минута отлична намеса на Ханданович предотврати попадение на Подолски.

Черногорецът Стеван Йоветич направи своя дебют за Интер през втората част като замени Родриго Паласио.

Това беше четвърти мач на Интер, в който отборът не успява да отбележи гол, което вече трябва силно да разтревожи треньора Роберто Манчини.