Жоро Миланов резерва при третата поредна победа на ЦСКА (видео)

Вицешампионът на Русия ЦСКА (Москва) записа трети пореден успех от началото на сезона в Премиер лигата. Днес възпитаниците на старши треньора Леонид Слуцкий надвиха трудно с 1:0 новака Анжи и се изравниха по точки със Зенит, който няколко часа по-рано разгроми Терек с 3:0.

Единственото попадение за "армейците" падна още в 3-ата минута и бе дело на Марио Фернандес. Десният бек получи дълъг диагонален пас от Бибрас Натхо и силният му удар направи безпомощен стража на гостите Евгений Помазан.

Георги Миланов отново беше резерва и се появи в игра четвърт час преди края на мястото на Роман Ерьоменко.

Като цяло ЦСКА контролираше мача и не допусна сериозни опасности пред вратата на Игор Акинфеев. "Армейците" още нямат допуснат гол в първенството и вече могат да се съсредоточат изцяло върху реванша от третия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Спарта (Прага). Първата среща в Химки завърши 2:2. Анжи е на другия полюс и още няма спечелена точка след завръщането си в елита.