Звездите от МЛС повалиха Тотнъм, Кака и Вийя бележат (видео)

Кака и Давид Вийя бяха над всички в мача между звездите от американската Мейджър лига (МЛС) и английския Тотнъм. Сборният тим се наложи с 2:1, като попаденията бяха дело на Кака (от дузпа) и Вийя само в разстояние на три минути в средата на първото полувреме. Почетният гол за "шпорите" отбеляза Хари Кейн.

Шоуто се състоя в Денвър и предложи много емоции на публиката. Макар че някои от големите имена в МЛС не взеха участие в двубоя, звездният отбор доминираше на терена. В 20-ата минута след корнер, изпълнен от Вийя, топката срещна ръката на Насер Шадли и реферът посочи бялата точка. Кака реализира дузпата за 1:0. Само три минути по-късно след бразилецът стреля по диагонала, а Вийя подложи крака си и прати топката в мрежата.

В 37-ата минута голмайсторът на Тотнъм Хари Кейн напредна през центъра и с бомбен шут намали на 1:2. "Шпорите" заиграха по-атакуващо през втората част и имаха няколко възможности да изравнят, но в крайна сметка победата остана за сборния състав.

Сборен отбор на MLS - Тотнъм 2:1
1:0 Кака (20) д.