Ники Михайлов игра 70 минути при победа на Мерсин в контрола

Отборът на Мерсин записа победа с 2:1 над новака Османлиспор в контролна среща от предсезонната подготовка на двата тима. Българският страж на домакините Николай Михайлов започна срещата като титуляр и остана на терена 70 минути.

Мерсин откри резултата в 30-ата минута с попадение на Наколума. След това Тита удвои преднината на своя тим в 70-ата минута, а Райс в 88-ата минута вкара почетното попадение за Османлиспор.

Това бе последна проверка на Мерсин преди началото на сезона. Следващият мач на тима е на 16 август срещу Бешикташ от Супер лигата.