Лошо начало за ЦСКА (Москва) и Жоро Миланов в ШЛ (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) не успя да победи Спарта (Прага) като домакин в първия мач между двата тима от 3-ия предварителен кръг от квалификациите за Шампионската лига. Срещата завърши при резултат 2:2, който не е особено добър за руския вице-шампион. В игра за домакините като смяна се появи българинът Георги Миланов, но и неговото включване не помогна на "армейците" да стигнат до победата.

Алан Дзагоев откри резултата в 14-ата минута, но още в следващата атака гостите възстановиха равенството с попадение на Фатай. След това в 29-ата минута Бибрас Натхо пропусна дузпа за ЦСКА.

Домакините все пак отново взеха преднина в резултата в 53-ата минута чрез Зоран Тошич, но в 57-ата минута Крейчи оформи крайното 2:2, което е доста приятен резултат за гостите преди реванша другата седмица.

В 72-ата минута Георги Миланов замени Алан Дзагоев, като така Леонид Слуцкий опита да промени нещо в предни позиции за своя тим, но и неговото включване не бе достатъчно за ЦСКА да стигне до победата и сега ще трябва да търси задължителен успех в Прага или равенство с много голове, за да продължи напред.

ЦСКА (Москва - Русия) - Спарта (Прага - Чехия) 2:2
1:0 Дзагоев (14)
1:1 Фатай (15)
2:1 Тошич (53)
2:2 Крейчи (57)