Сърмов дебютира с победа за Тимишоара

Бившият футболист на Левски Георги Сърмов дебютира за Поли Тимишоара при победата над Ботошани с 1:0 в мач от третия кръг на румънското първенство. Сърмов влезе в игра в 87-ата минута и беше единственият български футболист на терена. Друг бивш син кадър - Пламен Илиев, не попадна в групата на Ботошани, а юридически проблеми извадиха Радослав Димитров от титулярния състав на неговия тим.

Единственият гол в мача падна в 65-ата минута и бе дело на Роберт Елек. Това бяха и първи точки за Поли Тимишоара след две загуби до този момент. Тимът е девети с 3 точки, следван веднага от Ботошани, който е с актив от 2 точки.