Локомотив (Москва) обърна Анжи (видео)

Локомотив (Москва) обърна Анжи (Махачкала) от 0:1 до 3:1 в двубой от втория кръг на руската Премиер лига, който се изигра в Каспийск.

Домакините излязоха напред в резултата след четвърт час игра чрез Лукман Аруна, който излезе сам срещу стража на Локо Гилерме, преодоля и го се разписа в опразнената врата. Столичните "железничари" обаче не се притесниха и само след четири минути възстановиха равенството чрез Петър Шкулетич. В 77-ата минута Майкон Маркес с глава изведе Локо напред, а малко по-късно асистира на Алан Касаев за крайното 3:1.

Така за първи път от 2006 г. насам в един кръг не беше постигната нито една домакинска победа. Равносметката този път е пет победи за гостите и две равенства.