Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Мицански дебютира със загуба в Южна Корея

Националът Илиян Мицански дебютира със загуба в първенството на Южна Корея. Подписалият договор за 1 година със Сувон нападател влезе като резерва при загубата с 1:2 от Джеонбук. Мачът бе дерби за първото място, като победилият отбор дръпна с 10 точки на върха пред този на българина.

Мицански, който има само няколко тренировки със Сувон, влезе на терена в 72-ата минута при резултат 1:0 за неговия тим. С голове в 83-ата и 85-ата минута домакините от Джеонбук успяха да стигнат до важния обрат. Мицански игра с избрания от него номер 8.

До края на редовния сезон в Южна Корея остават 7 кръга, а в плейофната фаза след това - още 10.