Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

ЦСКА продължава без грешка и без допуснат гол, Миланов влезе в края (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) записа втора поредна победа в първенството на Русия. Днес "армейците" надиграха с 2:0 Криля Советов в среща от втория кръг на Премиер лигата и така все още нямат допуснат гол от началото на сезона. Българинът Георги Миланов влезе като резерва в 78-ата минута на мястото на Зоран Тошич.

Именно сърбинът откри резултата в срещата в 64-ата минута след страхотен бърз пробив и двойно подаване с Роман Ерьоменко. Бибрас Натхо в 70-ата минута от дузпа пък бе автор на второто попадение за гостите, с което подпечата победата на своя тим.

Така ЦСКА поведе в класирането с пълен актив от 6 точки, но и с мач повече от конкурентите си. Криля Советов пък се намира на 6-ото място с 3 точки.