Николай Бодуров капитан за Фулъм срещу Херта (Берлин)

Българският национал Николай Бодуров изведе Фулъм с капитанската лента във вчерашната контрола на отбора му с Херта (Берлин), провела се в Шладминг (Ав). Той остана на терена през всичките 90 минути, в които двамата отбора не успяха да излъчат победител и завършиха 2:2.

Първи головата си сметка откриха гостите от Берлин, които в 5-ата минута поведоха в резултата с попадение на Владимир Дарида. В 14-ата минута Херта удвои преднината си от дузпа, реализирана от Йенс Хегелер.

Тимът от Чемпиъншип стигна до равенството с попадения на Адам Тагарт в 30-ата минута и на Удроу в 71-ата.