Неделев не спаси Майнц от разгром срещу Монако (видео)

Българският халф на Майнц 05 Тодор Неделев игра едно полувреме при загубата с 1:5 от Монако в контрола, играна снощи. Бившият футболист на Ботев (Пловдив) започна като титуляр и остана на терена до почивката, когато резултатът бе 3:1 за монегаските.

Срещата се състоя при много тежки атмосферни условия. Над терена се изля проливен дъжд, който пречеше на футболистите при овладяването на топката и подаванията.

Хайро Самперио откри за германците, но с два гола в разстояние на две минути Антони Мартиал даде преднина на Монако. Иван Кавалейро заби третото попадение за бившия тим на Димитър Бербатов, а през второто полувреме Лейви Курзава и Гуидо Карийо довършиха Майнц с нови два гола.

МАЙНЦ 05 - МОНАКО 1:5 (1:3)
1:0 Самперио (12)
1:1 Мартиал (18) д.
1:2 Мартиал (19)
1:3 Кавалейро (30)
1:4 Курзава (62)
1:5 Карийо (79)

Снимка: mainz05.de