Пандев с първи гол за Дженоа

Македонският нападател Горан Пандев отбеляза първия си гол с екипа на Дженоа. Навършващият скоро 32-години футболист се разписа при победата с 4:1 над Вакер Инсбрук в контрола.

Отборът на Джан Пиеро Гасперини нямаше никакви проблеми срещу австрийския втородивизионен тим и поведе с попадение на Пандев, но до почивката домакините изравниха след груба грешка на Юрай Кучка. През второто полувреме словакът се реваншира и вкара за 2:1, а останалите попадения за "грифоните" бяха дело на Паоло Джилионе и Леонардо Паволети.

Дебют с екипа на Дженоа направиха Есекиел Муньос и Иса Сисоко.