Шампионът на Люксембург изненада неприятно Динамо (Загреб) (видео)

Шампионът на Люксембург Фола Еш поднесе една от изненадита във втория предварителен кръг на Шампионската лига. Той успя да измъкне ценно равенство 1:1 в гостуването си на хърватския гранд Динамо (Загреб) и може да гледа с оптимизъм преди реванша.

Играчите на Фола дори първи откриха резултата в мача в 25-ата минута, когато точен бе Самир Хаджи. Анхело Енрикес изравни в 36-ата минута, но Динамо така и не успя да стигне до победата. Тимът от Люксембург остана с 10 души на терена в 64-ата минута, когато червен картон получи Рони, но и това не помогна на домакините.

Така Фола има леко предимство преди реванша на 22 юли, като дори нулево реми може да класира тима напред. Динамо пък ще трябва да търси успеха като гост, ако иска да се размине с голям резил.