Чочев бележи в контрола на Палермо (видео)

Ивайло Чочев изигра добър мач за Палермо в проверката с австрийския тим Шулц и отбеляза един от головете за своя тим за победата с 11:0. Срещата бе част от подготовката на "розовите" за новия сезон и се игра в градчето Бад Клайнкирхайм.

Резултатът за Палермо откри Франко Васкес в 6-ата минута, а пет по-късно дойде и попадението на Чочев за 2:0. За италианския тим точни бяха още Александър Трайковски и Лука Ригони по два пъти, както и Синиша Анджелкович, Андреа Белоти, Ахмад Бенали, Пирело и Оскар Хилемарк.

Палермо ще изиграе още една контрола в Австрия на 18 юли срещу Алпе Ардиа, като тя ще бъде последна за първия етоп от подготовката на "розовите".