Унгария размаза Литва за четвърт час

Унгария разгроми Литва с 4:0 в контрола, играна в Будапеща. "Маджарите" изиграха впечатляващо първо полувреме, като вкараха всичките голове във вратата на гостите само в разстояние на 15 минути.

Резултата откри Золтан Щийбер след четвърт час игра. Малко по-късно крилото на Динамо (Москва) Балаш Джуджак удвои, а 3:0 направи Неманя Николич в 29-ата минута. Веднага след изпълнението на центъра унгарците организираха нова атака и Тамаш Пришкин заби четвърто попадение.

На 13 юни Унгария гостува на Финландия в двубой от евроквалификациите. До момента съставът на Пал Дардай заема 3-о място в група "F" с 8 точки.

УНГАРИЯ - ЛИТВА 4:0
1:0 Щибер (15)
2:0 Джуджак (20)
3:0 Николич (29)
4:0 Пришкин (30)