Грешна стъпка за Миро Манолов и Зику, но Стяуа пак им помогна (видео)

Таргу Муреш остана начело в румънското първенство въпреки че загуби с 0:1 гостуването си на Газ-Метан. Отборът на българския нападател Мирослав Манолов, който се появи на терена като резерва в началото на второто полувреме, беше повален с гол в последната минута на Байенару. Това даде възможност на шампиона Стяуа да си върне лидерската позиция, но грандът от Букурещ за пореден път през пролетта се провали.

"Стелистите" стигнаха само до 2:2 с гостуващия Конкордия и бяха изпратени с бурни освирквания от бесните си фенове. Стяуа на два пъти догонваше в резултата, но успяваше да изравни. Отборът обаче все още изостава с 1 точка от таргу Муреш, а до края на сезона остават само три кръга.

Румъния, Лига 1 - 31 кръг:

ГАЗ-МЕТАН - ТАРГУ МУРЕШ 1:0
1:0 Байенару (90)

СТЯУА - КОНКОРДИЯ 2:2
1:0 Станку (29) д.
1:1 Болдрин (54) д.
1:2 Болдрин (63)