Бодуров не игра за Фулъм, Йоканович с нова крачка към Висшата лига

Без българския национал Николай Бодуров Фулъм направи 1;1 като домакин на Родъръм в среща от 43-ия кръг на Чемпиъншип. Мат Дербишър откри за гостите още в 4-ата минута, но в средата на второто полувреме Рос Маккормък с 16-ия си гол за сезона изравни.

В друг мач снощи Уотфорд надви с 3:1 като гост Нотингам Форест и направи поредна крачка към Висшата лига. Воденият от бившия треньор на Левски Славиша Йоканович тим стигна до успеха с попадения на Одион Игало, Матю Конъли и Алмен Абди.

В класирането начело е Борнемут с 83 точки, следван от Норич и Уотфорд с 82, а четвърто място заема Мидълзбро с 81. Фулъм е на 20-а позиция.

ФУЛЪМ - РОДЪРЪМ 1:1
0:1 Дербишър (4)
1:1 Маккормък (67)

НОТИНГАМ - УОТФОРД 1:3