Резерва измъкна Селтик, Тонев отново не получи шанс

Българският национал Александър Тонев отново не игра за Селтик. Въпреки очакванията, че ще попадне в групата за двубоя с Килмарнък, юношата на ЦСКА не беше дори на резервната скамейка.

Селтик спечели с 4:1 и увеличи на 8 точки аванса си пред втория Абърдийн. Шотландският гранд обаче не стигна лесно до победата. След нулево първо полувреме гостите откриха с попадение на Даръл Уестлейк, но много скоро Скот Браун изравни, а после влезлият като резерва Лий Грифитс заби хеттрик за 20 минути и донесе трите точки на "детелините".

СЕЛТИК - КИЛМАРНЪК 4:1
0:1 Уестлейк (50)
1:1 Браун (58)
2:1 Грифитс (66)
3:1 Грифитс (80)
4:1 Грифитс (85)

Снимка: celticfc.net