Галин Иванов с едно изискване към футболистите на ЦСКА (видео)

Наставникът на ЦСКА Галин Иванов говори днес пред медиите, които бяха на стадион "Българска армия".

"На пресконференциите и пред телевизията ще се явява бате Сашо. Аз нямам право да се явявам. Естествено, че имам мнение за мача в Разград. Донякъде съдията повлия. Решенията до 20-ата минута не бяха отсъдени по най-правилния начин. До 30-ата минута имахме силички, мачът беше равностоен. Ако положението на Николич бе влязло, мачът сигурно щеше да се развие по друг начин. Не мисля, че това 4:0 е реално предвид показаното на терена. Всички голове дойдоха от индивидуални грешки. Нормално е когато искаш да играеш футбол, да направиш повече грешки.

Няма да правим трагедии от загубата, продължаваме напред. Единственото ми изискване към момчетата е да играят футбол. Надявам се в следващите срещи да се получи това, което искам", каза Галин Иванов.