Бдин (Видин) прегази Янтра - ето всички резултати от Северозападната "В" група

Бдин (Видин) разби гостуващия Янтра (Габрово) с 5:0 в мач от 17-ия кръг на Северозападна "В" група. Всички въпросителни в този двубой паднаха още до 7-ата минута, когато домакините вече имаха две попадения аванс. Те откриха головата си сметка още при първата си атака във 2-ата минута чрез Ивайло Иванов. Пет минути по-късно Борислав Боянов центрира отдясно и капитанът Цветомир Тодоров вкара с глава изпреварвайки вратаря на гостите Христо Христов. Надмощието на видинчани продължи, но до почивката резултата остана непроменен.

В средата на втората част топката влетя още два пъти в мрежата на габровския тим. Първо в 60-ата Борис Борисов финтира бранител и вратарят на Янтра, а после търкулна топката във вратата за 3:0. Девет минути по-късно Борисов подаде на Цветомир Тодоров, който се разписа още веднъж в срещата. Най-красивото попадение реализира Цветелин Добричов в 83-ата минута, шутирайки от воле в мрежата на Христов за крайното 5:0.